GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Assietter 14319402
nr 1431 9402
Assietter
6 st, Kina, blåvitt. Diameter: 18cm
Kondition: slitage, nagg
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 15 november 2021
kl 20:06:27
300 kr
350 kr
Assietter
Kondition: slitage, nagg
nr 1431 9402
Assietter
Kondition: slitage, nagg
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 400 kr |
måndag 15 november 2021 |